studio italia – o nas

Włoskie meble na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań

Specjalizujemy się w sprzedaży włoskich mebli na zamówienie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów oraz ich atrakcyjne ceny.

W stałej sprzedaży posiadamy meble do kuchni nowoczesnych oraz klasycznych, włoskie meble do salonu, sypialni, garderoby, biura domowego, a także meble ogrodowe. Naszą ofertę meblową uzupełniają : oświetlenie dekoracyjne, nowoczesne i klasyczne lampy, a także szeroka gama akcesoriów: lustra, dywany, zegary i inne dodatki.

Oferujemy także pełne wyposażenie kuchni
w sprzęt AGD do zabudowy najlepszych producentów, armaturę sanitarną oraz akcesoria meblowe. Współpracujemy z wykonawcami blatów kamiennych, oraz innych materiałów, takich jak spieki ceramiczne i konglomeraty kwarcowe.

Obecnie na naszą ofertę składają się produkty najbardziej wyszukane, wyjątkowe
i eleganckie, pochodzące od kilkudziesięciu, znanych i szanowanych w branży, głównie włoskich renomowanych firm. Współpracujemy z producentami, dla których tworzą najbardziej znani designerzy i architekci.

Skontaktuj się już dziś!

Od projektu do montażu

włoskie rzemiosło

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli wszystkich klientów, a zwłaszcza tych, którzy wymagają od wnętrza elegancji, designu, doskonałej jakości oraz stylu. Decydując się na zakup naszych mebli włoskich, mogą mieć Państwo pewność, że produkt, który otrzymacie, będzie odznaczał się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale i ergonomią.

W ramach naszej oferty otrzymujecie Państwo :

– doradztwo i pomoc w doborze mebli, oświetlenia
i dodatków dostosowaną do potrzeb, stylu wnętrza
i indywidualnych preferencji

– projekt kuchni, garderoby, zabudowy indywidualnej

– kompleksową realizację zamówienia od projektu, poprzez pomiar aż po kompletację dostawy i montaż

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Na każdym etapie procesu realizacyjnego – od projektu do montażu – mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną pomoc.

ponadczasowy design

Obejrzyj nasze meble

Nowoczesne, eleganckie i luksusowe

Studio Italia – gdzie włoskie rzemiosło spotyka nowoczesny design.

3300+

Zadowolonych klientów

23

Lata doświadczenia w branży

935

Zrealizowanych projektów