Dla architektów

Serdecznie zapraszamy Architektów i Projektantów do współpracy !

New table products

Wiemy, jak ważna jest prezentacja oraz promocja naszych produktów. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do zawarcia z nami umowy o współpracy. Dostępne w ofercie naszej firmy meble, oświetlenie oraz akcesoria do dekoracji wnętrz z pewnością zainteresują Państwa klientów. Pomagamy przy wyborze odpowiednich dla projektu mebli i dodatków, a później na tej podstawie przygotowujemy oferty sprzedaży. Dysponujemy wzornikami materiałów i wykończeń mebli, katalogami produktów oraz plikami z bryłami 3D.

W branży wyposażenia wnętrz działamy nieprzerwanie od 2002 r. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę mebli, oświetlenia oraz elementów dekoracyjnych znanych producentów głównie włoskich, ale także belgijskich, niemieckich i hiszpańskich.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wysokiej jakości meble, w tym również projektowane indywidualnie oraz ich profesjonalny montaż i serwis gwarancyjny. Wśród realizowanych przez nas projektów znajdują się aranżacje zarówno mieszkań i apartamentów, jak i domów oraz wnętrz publicznych

Szczegóły dotyczące warunków współpracy można uzyskać mailowo lub telefonicznie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z:

Jarosław Guzewicz tel. 601 602 317 lub 503 825 184

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Stylowe wnętrze Twojego domu

Jakość

Niezrównana włoska jakość każdego elementu wystroju.

design

Ponadczasowy styl tworzony przez najlepszych projektantów.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować