Wishlist

Wybrane produkty

dodaj produkty do listy

Wyślij zapytanie »

O NAS

STUDIO ITALIA    Wnętrza z błyskiem, elegancją i klasą

Studio Italia, istniejące od 2002 roku, zlokalizowane jest w centrum Wrocławia w eleganckim wnętrzu secesyjnej kamienicy w sąsiedztwie Konsulatu Niemiec.

Nasza obecna oferta obejmuje meble blisko 50 renowmowanych firm - klasyczne i nowoczesne : do kuchni, jadalni, salonów, sypialni, garderób i gabinetów. Dysponujemy również szerokim wyborem oswietlenia dekoracyjnego. Uzupełnieniem naszej oferty meblowej są dodatki i elementy wyposażenia wnętrz (lustra, obrazy, dywany, zasłony) oraz sprzęt AGD.

Ekspozycja w studiu oprata jest na arażacji z zastosowaniem wszystkich elementów oferty, meble uzupełnione są lampami, obrazami i innymi dodatkami, a w kuchniach pokazano różnorodne elementy wyposażenia, armatury i sprzętu.

Oferta Studia Italia zadowoli wszystkich, którzy wymagają od wnętrza elegancji, designu, doskonałej jakości i włoskiego stylu, dla których nie mniej ważne są komfort użytkowania mebli i ergonomiczne rozwiazania projektowe. Nasze wieloletnie doswiadczenie w aranżowaniu wnętrz gwarantuje za każdym razem doskonałe rezultaty.

Realizujemy wnętrza na terenie całego kraju!  Na każdym etapie procesu realizacyjnego – od projektu do montażu, wykonywanego przez wyspecjalizowane ekipy – możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc i fachową wiedzę naszych pracowników.

Miło nam będzie gościć Państwa w naszym Studiu.

Polski