Wishlist

Wybrane produkty

dodaj produkty do listy

Wyślij zapytanie »

O NAS

Włoskie meble na miarę twoich potrzeb i oczekiwań

 Studio Italia – o nas:

Studio Italia to salon meblowy, który na polskim rynku istnieje nieprzerwanie od 2002 roku. Nasza siedziba zlokalizowana została w centrum Wrocławia - w eleganckim wnętrzu uroczej secesyjnej kamienicy, położonej w sąsiedztwie Konsulatu Niemiec.

Obecnie na naszą ofertę składają się meble pochodzące od około pięćdziesięciu, znanych i szanowanych w branży, renomowanych firm. W stałej sprzedaży posiadamy meble nowoczesne i klasyczne: do salonów, jadalni, kuchni, sypialni oraz garderób. Dysponujemy także szerokim wyborem lamp dekoracyjnych. Uzupełnieniem naszej oferty meblowej są dodatki i elementy wyposażenia wnętrz, takie jak np. lustra włoskie lub dywany.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli wszystkich klientów, a zwłaszcza tych, którzy wymagają od wnętrza elegancji, designu, doskonałej jakości oraz stylu. Decydując się na zakup naszych mebli włoskich, mogą mieć Państwo pewność, że produkt, który otrzymacie, będzie odznaczał się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale i ergonomią.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Na każdym etapie procesu realizacyjnego – od projektu do montażu – mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną pomoc.

 

Polski