Wishlist

Wybrane produkty

dodaj produkty do listy

Wyślij zapytanie »

Dla Architektów

Serdecznie zapraszamy Architektów i Projektantów do współpracy ze Studiem Italia.

Jesteśmy firmą działającą na rynku wrocławskim od 2002 r. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę mebli, oświetlenia oraz elementów dekoracyjnych znanych producentów głównie włoskich, ale także holenderskich, niemieckich i hiszpańskich.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wysokiej jakości meble, w tym również projektowane indywidualnie oraz ich profesjonalny montaż i serwis gwarancyjny. Wśród realizowanych przez nas projektów znajdują się aranżacje zarówno mieszkań i apartamentów, jak i rezydencji oraz wnętrz publicznych

Wiemy, jak ważna jest prezentacja oraz promocja naszych produktów. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do zawarcia z nami umowy o współpracy. Dostępne w naszym salonie meble, oświetlenie oraz akcesoria do dekoracji wnętrz z pewnością zainteresują Państwa klientów. Pomagamy przy wyborze odpowiednich dla projektu mebli i dodatków, a później na tej podstawie przygotowujemy oferty sprzedaży. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy można uzyskać w naszym studiu przy ul. Podwale 74 we Wrocławiu, mailowo lub telefonicznie. W naszej siedzibie mogą się Państwo zapoznać z naszą ofertą handlową. 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z osobami:

Krystyna Krupa tel. 071 342 68 71 lub 504 20 99 30

Agata Guzewicz tel. 071 342 68 51 lub 503 825 184

 

Polski